Kristjan Ilves. Foto: Stanislav Moshkov
Talisport
17. detsember 2017, 15:17

Kristjan Ilves andis suusarajal kõvasti kohti ära ja jäi punktikohast väga kaugele

Kahevõistluse MK-etapil Ramsaus ei näidanud Kristjan Ilves kuigi head minekut, kui tuli leppida 39. kohaga.

Pärast haigust taas rajale naasnud Ilves andis juba enne nädalavahetust mõista, et liialt häid tulemusi pole mõtet temalt oodata, sest trenni pole korralikult teha saanud. Nii läkski: eile lõpetas ta 31. kohaga ning ka täna jäi punktikohast kaugele.

Meie mees pääses rajale 24ndana, ent distantsi teisel poolel läks tal raskeks. Lõpuks kaotas ta 39. kohal lõpetanuna võitjale Fabian Riesslele 2.15,0. Punktikohast jäi Ilvest lahutama ligi 35 sekundit.

Enne suusavõistlust

Hüppevooru rikkus keerutav tuul, mille tulemusel tuli võistlus katkestada. Kui tornist oli alla tulnud 24 meest, otsustasid kohtunikud, et tingimused pole võistlemiseks sobilikud. Seega ei saanud hüpet kirja ka Kristjan Ilves.

Suusarajale läksid sportlased seega reedeste eelhüpete alusel. Esimesena sai lähte Jörgen Graabak, kes näitas üleeile 98 meetrist õhulendu. Ilvese stardikoht oli 24., kui 90 m õhulend tähendas kaotust norralasele 1.02.