Ragnar Klavan (punases). (PHIL NOBLE)

Inglismaa meedias jagatakse traditsiooniliselt mängude järel jalgpalluritele 10 palli skaalal hindeid. Ragnar Klavan tegi täna Liverpooli kaitseliinis kaasa 90 minutit, kui võõrsil võideti 4:0 Bournemouthi.

Huvitav on taas vaadata, kuidas meretagused eksperdid eestlase esitust hindasid. Selgub, et laias laastus peeti Klavani etteastet korralikuks, kuid ühe portaali ajakirjanikud oleks justkui mingit teist mängu vaadanud. 

Kuidas hindasid Inglismaa jalgpallieksperdid Klavani esitust?

Daily Mirror: 6 punkti

„Eestlaselt hea esitus, hoidis kaitses asjad kompaktsena.“

Liverpooli parimaks valiti Mo Salah, kes sai hindeks 9 punkti. Kaitseliini hinnati üsna võrdselt: Klavan ja Andrew Robertson teenisid 6, Dejan Lovren ja Joe Gomez 7 punkti.

Liverpool Echo: 7 punkti

„Soliidne avapoolaeg. Pärast pausi sai Klopilt (peatreener Jürgen Klopp - toim) ühe peapesu, kuid suurema osa ajast oli ülesannete kõrgusel.“

Mängu parimateks tõusid Philippe Coutinho, Alex Oxlade-Chamberlain, Jordan Henderson, Robertson ja Lovren, kes kõik said kaheksa punkti. Paremkaitsja Gomez tegi Echo hinnangul Klavaniga samaväärse esituse.

Daily Express: 7 punkti

Sealsed ajakirjanikud hindasid kõige kõrgemalt Coutinho esitust, kes sai maksimaalse tulemuse ehk 10 punkti. Paistab, et Expressi meeste arvates ei saagi jalgpalli paremini mängida, kui brasiillane seda täna tegi.

Gomez sai sarnaselt Klavanile 7 punkti, Lovreni ja Robertsoni esitust hinnati 7,5 punktiga.

talkSPORT: 7 punkti

„Eestlane saavutas Lovreniga hea mõistmise ja tema pealt kärises kaitseliini kogu matši jooksul vaid korra.“

Portaal hindas Gomezit 6, Lovrenit 8 ja Robertsoni 7 punktiga. Mängu parimaks kerkis Oxlade-Chamberlain, kes teenis 9 silma.

This is Anfield: 5 punkti

„Kaitseliini nõrgim lüli, kuid ka tema suutis mängu ajal paremaks muutuda, tehes mitmel juhul teravaid blokeeringuid.“

Paistab, et sealsed hindajad vaatasid veidi teist mängu, kui ülejäänud väljaannete ajakirjanikud. Gomez sai 6, Lovren ja Robertson 7 punkti. Väljaku parimateks jalgpalluriteks peeti Oxlade-Chamberlaini ja Coutinhot, keda hinnati 9 punkti vääriliseks.

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
Taavs  /   11:52, 18. dets 2017
Huvitav, meil on ju palju Jalka eksperte. Miks eestlased ise ei hinda Klavani esitust.
Üldiselt olen vaadanud Klavani mängu päris kriitilise pilguga. Palliga mängib kindla peale, ei võta liikseid riske. Positsiooni valik on ka paranenud võrreldes paari kuu taguste esitustega.
Eilse mängu hindeks annaks 6,5. Üldiselt väga midagi nuriseda pole, aga mängu ülesehitamisel võiks natuke kiiremini palli lükata ja rohkem ette poole.
E
ekspert  /   11:42, 18. dets 2017
Olgu need teised hinded nagu on aga Lovren kindlasti parem polnud kui Klavan. See et ta värava lõi ei tõsta tema esitust kaitseliinis! Hakkab juba närvi ajama kui lihtsalt mees viimasel ajal kohvile tõmmatakse. Tema pealt oleks võinud vastane (Defoe) 2 väravat tagasi lüüa kus üks läks posti ja teine napilt tagant postist mööda. Kolmanda olukorra jõudis õnneks Lovren kuidagi kaasa joosta 35 aastase ründaja vastu. Ei avaldanud Lovreni kiirus küll mingit muljet 35 aastase "vanamehe" vastu. Siit oleks võinud vabalt üks ühele väravahiga Defoe minna. Täpsustuseks see peapesu Klavani suhtes oli küljejoone juures libastumine keskjoone lähistel. Õnneks oli taga korras kõik aga Klopp nägi probleemi.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis