Jalgpall

ÜKS KÜSIMUS | Kas Kuressaare pallur ning Flora president Pelle Pohlak jookseb Kuressaare eest Flora vastu platsile?  (1)

Siim Kera, 18. detsember 2017, 13:26
Pelle Pohlak Flora kontorisFoto: Heiko Kruusi
Täna sai selgeks, et Maardu Linnameeskonna asemel mängib tuleval hooajal Premium liigas mullu esiliiga viiendana lõpetanud FC Kuressaare.

Olukorra teeb vürtsikamaks tõik, et saarlaste esindussatsi kuulub ka FC Flora president Pelle Pohlak, kes tänavu lõi Kuressaare eest 25 mänguga 5 väravat. Kas Pohlak jookseb uuel aastal Kuressaare eest Flora vastu platsile? 

"See on hea küsimus," muigab Pohlak telefoni. "Kui teha, siis teha korralikult. Eks kahe nädalaga teen otsuse, kas üldse uuel hooajal mängin. Pean pühendama aega enda vormi viimisele, nalja tegema ma ei lähe. Kui ma mängin, siis ei näe põhjust, miks ma ei peaks Flora vastu mängima. Sel hooajal duubli vastu mängisin ja kui mõni mängumees minust mööda ei saa, siis see on nende probleem, mitte minu oma." 

Kas Pohlak selles olukorras eetilist probleemi ei näe?

"Olen kunagi lapsena näinud, kuidas mu isa (Aivar) mängis Kuressaare eest Flora vastu, nii et minu peas sellist küsimust ei ole," sõnas ta. 

Samal teemal

1. märts 2018, 16:36
KOLMAS POOLAEG | Pelle Pohlak: lapsena üritasin kõigi isa põhimõtete vastu protesteerida
27. jaanuar 2018, 11:05
Flora president loobus Kuressaare eest meistriliigas mängimisest
19. detsember 2017, 18:03
KOLMAS POOLAEG | FC Flora poolkaitsja Markus Poom: ema ütles kohe, et ma väravasse ei roniks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee