Tartu Ülikooli peatreener Priit Vene tööhoos. Foto: Reigo Teervalt
18. detsember 2017, 20:51

Tartu võitis Balti liigas 55 punktiga, Pärnu mängis Rapla vastu edu maha

Korvpalli Balti liigas korraldas jõudemonstratsiooni Tartu Ülikooli meeskond, kes oli  kodusaalis 118:63 üle TTÜ meeskonnast.

Juba matši avaminutitel oli näha, et täna tuleb suureskooriline mäng, kui avaveerandi võitsid tartlased 30:21. Poolajapausiks oli kodumeeskonna eduseis juba 56:30. Carl Engström viskas võitjate kasuks 19, Robin Kivi 18 ja Vytenis Cizauskas 17 punkti. TTÜ parim oli 17 silma kogunud Toomas Raadik.

Pärnu võõrustas samal ajal Raplat ja sai kirja napi 59:65 kaotuse. Otsustavaks sai viimane veerand, mille Rapla võitis 17:8. Võitjate suurimaks skooritegijaks tõusis 15 punkti visanud Indrek Kajupank, Devonte Upson ja Sven Kaldre viskasid mõlemad 11 punkti. Üleplatsimees oli pärnaks Siim Markus Post, kes tõi 18 silma.

Tartu hoiab Balti liiga B-alagrupis 7 võidu ja 2 kaotusega teist kohta. Rapla on 4 võidu ja 3 kaotusega A-alagrupi liider. Pärnu on kahe võidu ja viie kaotusega neljas.