Korvpall

Kui teised vannuvad ajahambale alla, kehastub LeBron James müüdimurdjaks 

Ats Kuldkepp, 19. detsember 2017 00:10
PEATAMATU: LeBron James (viskel) on enamikest vastastest endiselt füüsiliselt üle ja sel hooajal on ta leidnud ka suurepärase viskehoo.Foto: USA TODAY Sports

Detsembri lõpus 33. sünnipäeva tähistav praeguse hetke maailma parim korvpallur LeBron James (Cleveland Cavaliers) on oma 15. NBA hooajal sisse pannud käigu, mida ootasid vähesed. Viimastel aastatel on ta põhihooajal lasknud särada noorematel ja vähemtituleeritumatel konkurentidel. Õige kah – jõudu tuleb kevadeks hoida!

Ookeani taga pole Jamesi vägitegude kirjeldamisel erinevate numbritega kokku hoitud, aga kokkuvõttes näitab statistika seda, kui fenomenaalselt vastupidava ja stabiilse sportlasega tegu on. Jamesil pole karjääri jooksul olnud endiselt ühtegi suuremat vigastust ja on päris suur tõenäosus, et seda ei tulegi.

Kui 82 põhihooaja mängu tundub palju, siis loo kangelane on seitse aastat mänginud paremal juhul juuni keskpaigani, halvemal aga lausa jaanipäevani. Pluss mõned koondisesuved veel otsa. Hea küll, paljud NBA põhihooaja kohtumised võivad osade Euroliiga matšide intensiivsuse kõrval tunduda tuimad ringijooksmised, aga play-off’is lükatakse gaas nii põhja kui annab.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.12.2017
VIDEO | Chicago Bullsi kummaline võiduseeria jätkus, Markkanen sai terveks
18.12.2017
VIDEO | LeBron James tegi kossuväljakul vinge kolmikduubli ning ründas Donald Trumpi
16.12.2017
VIDEO | Bulls jätkab Lauri Markkaneni vigastusest hoolimata vastaste üllatamist
15.12.2017
KURB! Värvika snaipri karjäär võib tõsise tervisemure tõttu läbi olla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee