Kostas Sloukas (paremal) möödumas Pero Anticist. Foto: Twitter @FBBasketbol
Euroliiga
19. detsember 2017, 21:38

VIDEO | Fenerbahce rikkus Pero Antici emotsionaalse õhtu

Valitsev Euroliiga meister Fenerbahce hävitas 13. mänguvoorus neile külla sõitnud Crvena zvezda 82:56.

Mängu saatus kippus juba avapoolajal Fenerbahce võidu poole kalduma, kuna poolajapausile pääses Türgi klubi 41:33 eduseisus. Kolmandal veerandajal suurendati vahe aga 20 punkti peale ja lõpusireeni kõlades polnud võitjas kahtlustki. Fenerbahce pälvis 82:56 numbritega oma tänavuse hooaja seitsmenda võidu.

Võitjate resultatiivseim oli tšehh Jan Vesely kes tõi 15 punkti. Serbia tiimi poolt vastas samasuguse punktisummaga Ognjen Dobric. STATISTIKA

Eriti magushapu õhtu oli aga Crvena zvezda mängumehel Pero Anticil, kes klubisarjas esmakordselt Istanbuli Fenerbahce koduareenile naases ja ühtlasi oma Euroliiga võitjasõrmuse kätte sai.