Brandon Davis palli korvi surumas. Foto: Twitter @bczalgiris
Euroliiga
19. detsember 2017, 22:02

VIDEO | Žalgiris noppis Euroliigas kolmanda järjestikuse võidu

Kaunase Žalgiris teenis Euroliiga 13. mänguvoorus oma kolmanda järjestikuse võidu kui alistas koduväljakul Bambergi 88:84.

Kohtumine kulges tasavägiselt terve mängu. Kui avaveerandi võitis ühe punktiga Bamberg, siis poolajapausile mingi Žalgirise minimaalses (50:49) eduseisul.

Ka kolmandal poolajal ei suutnud kumbki meeskond eest rebida ja nii saigi kossusõber nautida heitlust viimaste minutiteni. Kolm minutit enne lõppu, seisult 80:79 tegi Žalgiris otsustava 6:0 vahespurdi.

Kuigi Bamberg pääses veel kahe punkti kaugusele, päästis Žalgirisele võidu Aaron White, kes tabas 10 sekundit enne lõppu kaks vabaviset.

Leedu meeskonna resultatiivseim oli kuus kaugviset tabanud Arturas Milaknis 20 punktiga. Üleplatsimees oli Bambergi mängumees Dorell Wright 22 silmaga. STATISTIKA

"Kaitses ei suuda me endiselt kedagi peatada, kuid õnneks saame ründes praegu hakkama," võttis Žalgirise peatreener Šarūnas Jasikevicius kohtumise kiirelt kokku.