Arsenali mängumehed väravat tähistamas. Foto: BEN STANSALL
19. detsember 2017, 23:43

VIDEO | Danny Welbecki "koperdamine" aitas Arsenali liigakarikas poolfinaali

Londoni Arsenal sammud Inglismaa liigakarikas poolfinaali, kui alistas koduväljakul West Ham Unitedi 1:0.

Linnarivaalide vastasseisus sepistas ainsa tabamuse Danny Welbeck, kes avapoolaja lõpus meetri pealt palli väravasse koksas.

Arsenali ja West Hami kohtumise kentsakas seik juhtus aga platsi ääres. Nimelt oli üks äärekohtunikest, Stuart Burt, kimpus seljavigastusega, mistõttu poolajal neljas kohtunik Chris Kavanagh ta välja vahetas.

Neljanda kohtuniku rolli võttis üle aga inimene, kellel vastav väljaõpe puudus. Õnneks leiti tribüünilt kiiresti litsenseeritud arbiter, kes teksades ja kingades kohustused vapralt üle võttis.

Homsetes veerandfinaalides lähevad vastamisi Bristol City ja Manchester United ning Chelsea ja Bournemouth. Poolfinaalid mängitakse Carabao Cup'il kahes osas. Esimene toimub 9.-10. jaanuaril ning teine 23.-24. jaanuaril.