Isaiah Briscoe.Foto: Alar Truu
20. detsember 2017, 21:56

Kalev/Cramo viskas TTÜ sõelapõhjaks (3)

Korvpalli meistriliiga tänases ainukeses kohtumises alistas BC Kalev/Cramo võõral väljakul 105:92 TTÜ meeskonna.

Valitsev meister vajutas gaasi põhja esimestest minutitest ja rünnakul end kordagi sisuliselt lõdvaks ei lastud. Esimesel ja kolmandal veerandajal viskasid kalevlased vastavalt 32 ning 30 punkti. Teisel ja neljandal 21,22.

Palju maha ei jäänud ka TTÜ, kui vaid kolmandal veerandajal visati alla 20 punkti. Sealjuures teine ja viimane neljandik võideti vastavalt 2 ning 3 silmaga. Kokkuvõttes siiski paremas meeskonnas kahtlust ei tekkinud.

Mäletatavasti viskas Tartu üleeile TTÜ vastu 118 punkti.

Veel neljanda veerandaja alguses oli Kalevi kolmeste protsent üle 60. Kohtumise lõpuks langes see 54 peale, kui 26 kaugviskest läbis korvirõnga 14.

Tänase kohtumise resultatiivseimaks tõusis Isaiah Briscoe, kes viskas 26 punkti. Sealjuures tabas ta seitsmest kaugviskest neli. TTÜ parim oli Oliver Metsalu 26 silmaga. Kalevi poolelt ei teinud kaasa Sten-Timmu Sokk.

Kaotusteta jätkavale Cramole oli see hooaja 10. võiduks. TTÜ saldo on 1-9, kui ainus võit on saadud Audentese vastu.