Luka Doncic.Foto: OZAN KOSE
21. detsember 2017, 23:17

VIDEO | Luka Doncic käitus seekord korralikult ja aitas Reali kindla võiduni

Korvpalli Euroliigas alistas Madridi Real võõrsil Bambergi 81:66 ja sai kolmanda võidu järjest.

Teisipäeval kohtumises Valenciaga nii ebasportliku kui ka tehnilise vea saanud ning mängust eemaldatud Luka Doncic suutis seekord emotsioone vaos hoida ja panustas võitu seitse punkti ja kaheksa resultatiivset söötu. Esimese veerandiga 29:13 edu sisse saanud Reali resultatiivseim oli Trey Thompkins 20 punktiga, Bambergile tõi Daniel Hackett 13 silma.

Mängu tipphetked:

Tiitlikaitsja Istanbuli Fenerbahce jäi võõrsil 73:82 alla Tel Avivi Maccabile. Ka selles kohtumises oli võitja saatus enne viimaseid minuteid otsustatud. Võitjate kasuks viskasid Pierre Jackson vastavalt 20 ja Norris Cole 19 punkti, Istanbuli klubile tõi Jan Vesely 18 punkti.

Belgradis kaotas sealne Crvena zvezda 63:69 Ateena Panathinaikosele, võõrustajaid ei päästnud ka James Feldeine'i 21 punkti. Ükski teine Crvena zvezda pallur kahekohalise punktiarvuni ei jõudnud. Kreeka hiiu resultatiivseimad olid Marcus Denmon ja James Gist 16 silmaga.