Kaunase Žalgirise peatreener Šarunas Jasikevicius võib taas rõõmustada.Foto: BC Žalgiris / Twitter
22. detsember 2017, 00:04

KORRALIK SEERIA! Kaunase Žalgirisele Euroliigas neljas võit järjest

Korvpalli Euroliigas paisutas Kaunase Žalgiris võiduseeria nelja mängu pikkuseks. Seekord oldi võõrsil 71:63 üle Valenciast. Hispaania klubi on omakorda kaotanud juba 10 järjestikust kohtumist. Kohtumise algus venis katkise korvilaua tõttu ligi pool tundi.

Poolaja 34:36 kaotanud Žalgiris tegi edu sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 20:10. Valencia vähendas minut enne lõppu vahe neljale punktile (61:65), aga Vasilije Micici ja Arturas Milaknise tabavad kolmesed võtsid kodumeeskonnalt lootuse.

Võitjate resultatiivseim oli Micic 16 punktiga, Milaknis, Aaron White ja Paulius Jankunas lisasid igaüks 11 punkti. Valenciale tõi Erick Green 14 silma.

Žalgiris on 16 meeskonna seis 9 võidu ja 5 kaotusega viies, Valencia 3 võidu ja 11 kaotusega viimane.