Kristjan Kitsing kogus 30 punkti ja 11 lauapalli.Foto: Reigo Teervalt
22. detsember 2017, 20:54

Superhoos Kitsing vedas Tartu Pärnus võidule, Kalevil Raplas lihtne tööpäev

Alexela korvpalli meistriliigas käis enne jõulupuhkust väljakul neli meeskonda, võidupunkti noppisid soosikud BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool.

Täiseduga jätkavad kalevlased ei jätnud Raplas kevadise finaalivastase Avis Utilitase vastu midagi juhuse hooleks ja võitsid juba poolaja 44:23. Lõpuvile järel kirjutati protokolli numbrid 90:53. Ühtlaselt tegutsenud võitjate resultatiivseimaks kerkis 14 punktiga Branko Mirkovic. Isaiah Briscoe lisas 13 silmale 9 lauapalli, 5 korvisöötu ja 4 vaheltlõiget. Raplal kogus Devonte Upson 16 punkti ja 10 lauapalliga kaksikduubli.

Pärnus tõttas Tartu Ülikool kohaliku Sadama vastu esimese veerandiga eest 30:18 ning see vahe jäigi mängu lõpuni püsima. Ülejäänud perioodid möödusid tasavägiselt, lõpptulemus 82:70. Tartlane Kristjan Kitsing paugutas juba avapoolajal 21 punkti ning sai lõpuks kokku 30 punkti (kolmesed 9/6) ja 11 lauapalli. Pärnul vastas Saimon Sutt 19 silmaga.