Kristaps Porzingis (viskel) Philadelphia 76ersi vastu.Foto: Mike Stobe
25. detsember 2017, 21:53

Porzingis pidi jõulupühal kaotusekibedust tundma, Kanterilt ülivõimas statistika

Korvpalliliiga NBA jõulumängud algasid tasavägise heitlusega New York Knicksi ja Philadelphia 76ersi vahel, võidu võttis külla sõitnud 76ers tulemusega 105:98.

76ers võitis avapoolaja 50:48 ja haaras kolmandal veerandajal mängu üle kontrolli. Enam kui 10 punkti suurust edu siiski sisse ei saadud ning neli minutit enne lõppu jõudis Knicks Enes Kanteri ja Kristaps Porzingise vedamisel 89:89 viigini. Siis patustasid Kanter, Porzingis ja Michael Beasley pallikaotustega ning viimasel minutil Knicksil enam reaalset lootust ei olnud.

Võitjate resultatiivseim oli Joel Embiid 25 punktiga, temalt ka 16 lauapalli ja 3 blokeeritud viset. J.J. Redick viskas 24 punkti, T.J McConnelli arvele jäi 15 silma. Knicksi poolelt vastas Enes Kanter koguni 31 punkti ja 22 lauapalliga (neist 11 ründelauast), Porzingis kogus kehva viskepäeva kiuste (väljakult 19st 6, vabaviskejoonelt 14st 9) 22 punkti ja 5 blokki.

Knicks on idakonverentsis 17 võidu ja 16 kaotusega kaheksas, 76ers aga 15 võidu ja 18 kaotusega kümnes.