Laadin videot...
1
foto

„Kõik need kolm aastat, mil mul ei olnud tulemust, tegin ikka tööd ja praegu see töö kandis oma vilju,“ sõnas aasta naissportlaseks valitud epeevehkleja Julia Beljajeva, kes sai sama au osaliseks ka 2013. aastal.

Vehklemiskuninganna ei oska öelda, kumb Kristjan talle magusam on. Esimest tiitlit võites oli ta rohelisem ning närvitses rohkem. Seekord oli ta galal rahulikum.

„Isegi kui ma ei oleks praegu Kristjanit võitnud, ei oleks ma solvunud ega oleks mul halba tunnet,“ sõnas tänavu nii maailma- kui ka Euroopa meistrivõistlustelt individuaalse pronksmedali noppinudning Eesti naiskonnaga maailmameistriks tulnud naine. „Seepärast, et ma ise tean, kui palju tööd ma tegin ja mis tulemused minul ja minu treeneril olid. Väga hea hooaeg oli.“

Oma tänukõnes lausus sportlane, et tal oli vahepeal üsna raske periood.

„Praegu tagantjärgi vaadates saan aru, et sportlane ei saa kogu aeg olla kuskil üleval,“ ütles ta Õhtulehele. „See lainetab, oled all, siis oled üleval jälle. Kõige tähtsam on see, et sportlane ei pea mitte kunagi oma unistustest keelduma. Nüüd ma tean, et nii kaua kuni mu unistus elab, nii kaua teengi sporti ja pingutan.“

Samuti sõnas ta, et järgmine aasta tuleb väga keeruline, sest samal tasemel püsida on paras pähkel.

„Kujutan ette, et kaks korda rohkem tööd tuleb veel see järgmine aasta teha, et samamoodi seal (tipus) püsida, proovin anda endast parima,“ tõdes ta.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis