Ante Tomic (vasakul).Foto: Antonio Calanni
29. detsember 2017, 23:46

Kõik tulemused!

VIDEO | Barcelona surus viimasel veerandil Himki põlvili, vilet puhus kaks eestlast (1)

Korvpalli Euroliigas võitis Barcelona võõral väljakul 79:65 Moskva oblasti Himkit. Üks kolmest matši ohjes hoidnud kohtunikust oli eestlane Rain Peerandi.

Barcelona sai sisse küll korraliku algedu ja võitis avaveerandi 25:15, kuid poolajaks oli edu kahanenud neljale punktile. Viimase veerandi eel särasid tablool viiginumbrid 57:57 ja kõik oli lahtine, kuid viimased kümme minutit muutusid äärmiselt ühepoolseks: neljanda veerandi võitis Barcelona koguni 22:8.

Barcelona kasuks viskasid 12 punkti nii Kevin Seraphin, Victor Claver kui Ante Tomic. Venelaste resultatiivseimaks kerkis 22 punkti kogunud Aleksei Šved.

Himkil on kirjas 8 võitu ja 7 kaotust, Barcelonal 5 võitu ja 10 kaotust.

Liiga liider Moskva CSKA oli hädas Baskoniaga, kuid lõpuks saadi raske 90:81 võit siiski kätte. Venelastel on kirjas 12 võitu ja 3 kaotust, teisel kohal asuv Olympiacos on 11 võidu ja 4 kaotuse peal. Baskonia hoiab hetkel üheksandat kohta.

Istanbuli Anadolu Efes oli kodusaalis 69:58 üle Bambergist ning ka selles mängus oli oma roll eestlasel: kolme kohtuniku hulka kuulus Aare Halliko.

Päeva viimases matšis võistis Belgradi Crvena Zvezda 91:88 Milano Olimpiat.

Euroliiga tabel. Foto: Kuvatõmmis