Mo Salah. Foto: Peter Byrne
30. detsember 2017, 18:50

VIDEO | Mo Salah päästis Liverpoolile aasta viimases kohtumises võidu, Klavan sekkus vahetusest (1)

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan sekkus mõned minutid enne kohtumise lõppu mängu, et aidata oma leivaisal FC Liverpoolil kindlustada 2:1 võit tunamulluse meistri Leicester City üle.

Jürgen Kloppi hoolealused suutsid omal kohtumise ise põnevaks teha. Mängu 3. minutil eksis Joel Matip sööduga ning palli vahelt lõiganud Leicester kasutas olukorra maksimaalselt ära, kui hea sööstu teinud Riyad Mahrez omakorda värava eest Jamie Vardy leidis.

Viigiväravat pidid Anfieldile kogunenud poolehoidjad ootama üle kolmveerandtunni, kui kohtumise 52. minutil lõi oma tänavuse Premier League'i hooaja 16. värava Mo Salah.

24 minutit hiljem tõusis sama mees ka Liverpooli sangariks, kui ta oma isikliku väravasaldo 17 tabamuse peale viis. Kõikide sarjade peale on egiptlane Liverpooli särgis 28 kohtumises sihile jõudnud 23 korda.

Ragnar Klavan pääses platsile 89. minutil, kui Jürgen Klopp saatis eestlase Coutinho asemel väljakule, kaitset tsementeerima.