Nolan Cressler.Foto: Martin Ahven
30. detsember 2017, 19:06

Rapla võttis marulise lõpu toel Pärnu vastu kodusaalis oma (4)

Kui enamik korvpallisõpru jälgis täna Saku Suurhallis kahe suure Kalev/Cramo ja Tartu vastasseisu, siis samal ajal pidasid põhimõttelise vastasseisu maha ka Rapla ja Pärnu. Raplas Sadolini Spordihoones toimunud kohtumisest väljusid 74:71 võitjatena võõrustajad, kes panid oma paremuse maksma viimasel veerandajal. Kuigi Aivar Kuusmaa hoolealused alustasid tänast kohtumist hästi, juhtides avaveerandi järel 21:12, oli poolajaks nende eduseis kadunud ja pausile mindi hoopis 34:40 kaotusseisus.Lõplik paremus selgus viimasel veerandajal. Kuigi Rapla alustas seda kaheksa punktilises kaotusseisus, siis viimaseks minutiks säras tablool juba 71:71 viigiseis. Võidu tõi Raplale Sven Kaldre vaheltlõige ja 2+1 rünnak üheksa sekundit enne kohtumise lõppu. Üleplatsimehena viskas 27 punkti täna Nolan Cressler, Indrek Kajupank toetas teda 23 punktiga. Pärnu resultatiivseim oli 19 sanga toonud Mihkel Kirves.