Gabriel Jesus.Foto: DAVID KLEIN
31. detsember 2017, 16:03

Manchester City pääses imekombel esimesest kaotusest, vigastada saanud Jesus lahkus platsilt pisarates

Inglismaa jalgpalliliiga liider Manchester City jäi sel hooajal alles teist korda võiduta, kui võõrsil tehti 0:0 viik tabelis 17. kohal asuva Crystal Palace'iga. Seega on City kontos nüüd 19 võitu ja 2 viiki.

Kohtumise parim võimalus avanes hoopis Crystal Palace'il, aga teise poolaja esimesel üleminutil ei suutnud Luka Milivojevic penaltit realiseerida. Serblase keskele suunatud löök jäi liiga nõrgaks ja City puurilukk Ederson suutis jalgadega ilusa tõrje teha.

Ederson tõrjumas Luka Milivojevici penaltit. Foto: JOHN SIBLEY

23. minutil pidi platsil lahkuma City tähtründaja Gabriel Jesus, teda asendas Sergio Agüero. 20aastane Jesus võitles palli pärast Crystal Palace'i poolkaitsja Andros Townsendiga, libises õnnetult ja tegi jalale viga. Riietusruumi longates ei suutnud ta pisaraid tagasi hoida.

21 vooru järel on Cityl konkurentide ees jätkuvalt mäekõrgune edu. Tabeliseis: 1. Manchester City 59, 2. Londoni Chelsea 45, 3. Manchester United 44, 4. Liverpool 41, 5. Tottenham 37, 6. Londoni Arsenal 37 (mõlemal üks mäng varuks).