Ragnar Klavan (vasakul) koos kaaslastega võiduväravat tähistamas!Foto: AFP/Scanpix
1. jaanuar 2018, 21:24

Täiendatud kell 21.24 päeva viimase mängu tulemusega!

VIDEO | Aasta algas parimal moel: Klavan lõi lisaminutil Liverpooli võiduvärava! (20)

Eesti parima jalgpalluri Ragnar Klavani aasta ei saanud enam paremini alata: ta lõi Inglismaa liiga mängus Burnleyga neljandal lisaminutil värava ja aitas Liverpooli võõrsil 2:1 võiduni!

Skoori avas 61. minutil Klavani klubikaaslane Sadio Mane, kuid 88. minutil Johann Berg Gudmundsson viigistas. Üleajal teenis Liverpool karistuslöögi, Dejan Lovren saatis karistusalasse tulnud palli peaga värava suunas ja Klavan lükkas selle peaga sisuliselt väravajoonelt tühja võrku! Tegemist on mehe esimese väravaga Inglismaa liigas.

Mängu tipphetked:

Liverpool sai ülitähtsa võidu ja jätkab esikolmiku jälitamist. Õhtu viimases mängus alistas Manchester United Evertoni 2:0. Turniiritabel: