Raheem Sterling (sinises).Foto: Reuters/Scanpix
2. jaanuar 2018, 23:52

Manchester City naasis võidurajale, Sterling lõi hooaja kiireima värava

Inglismaa jalgpalli meistriliigas naasis võidulainele tabelijuht Manchester City, alistades kodus 3:1 Watfordi. 2017. aasta viimasel päeval kaotati sel hooajal alles teist korda punkte, kui võõrsil viigistati 0:0 Crystal Palace'iga.

Tänases kohtumises viis City juba 38. sekundil juhtima Raheem Sterling ja ühtlasi on see Inglismaa liiga hooaja kiireim tabamus. 2:0 eduseisu tõi Manchesteri klubi õuele Watfordi kaitsja Christian Kabasele 13. minuti omavärav. 63. minutil tegi City poolelt skoori ka Sergio Agüero, külaliste auvärava lõi 82. minutil Andre Gray.

Teistes teisipäevastes mängudes alistas neljandal kohal asuvat Liverpooli jälitav Tottenham võõrsil 2:0 Swansea (väravad 12. minutil Fernando Llorentelt ja 89. minutil Dele Alli, West Ham oli tänu Andy Carrolli 90+3. minuti tabamusele 2:1 üle West Bromwich Albionist ja Crystal Palace võitis võõrsil 2:1 Southamptonit.

Tabeliseis: 1. Manchester City 62 (peetud 22 mängu), 2. Manchester United 47 (22), 3. Londoni Chelsea 45 (21), 4. Liverpool 44 (22), 5. Tottenham 40 (21), 6. Londoni Arsenal 38 (21).