Norman Käbin. Foto: Martin Ahven
3. jaanuar 2018, 20:09

TTÜ alustas uut aastat Balti liigas võidukalt

Korvpalli Balti liigas teenis hooaja kolmanda võidu TTÜ korvpalliklubi, kes alistas võõral väljakul Valmiera/ORDO 86:73TTÜ pani oma paremuse maksma kolmandal veerandajal. Kui pärast vaheaega riietusruumist tulles oli Valmeira veel 42:38 peal, siis kolmanda veerandaja lõpuks oli TTÜ eduseis omakorda 61:58. Valmeira mehed olid TTÜ palluritega hädas terve kohtumise. Seda ilmestab hästi ka saadud vabavisete arv. TTÜ teenis 25 vabaviset, millest tabati 21. Valmeira mängijad teenisid ühtekokku vaid 8 vabaviset. TTÜ resultatiivseim oli täna 22 punkti toonud Sten Olmre, Toomas Raadik lisas omalt poolt 19 sanga ning Norman Käbin 13 punkti ja 11 korvisöötu. Vastaste suurim korvikütt oli Eduards Hazners 20 punktiga. TTÜ hoiab nüüd B-grupis kolme võidu ja viie kaotusega viiendat kohta, Valmiera jätkab kuuendal positsioonil kahe võiduga.