Kristo Saage (nr. 1). Foto: Alar Truu
3. jaanuar 2018, 20:45

Kristo Saage viimase sekundi "upitus" kukutas Tartu Ülikooli (1)

Tallinna Kalev/TLÜ korvpallimeeskond alistas Sõle spordihoones toimunud kohtumises Kristo Saage viimase sekundi viskest Tartu Ülikooli meeskonna 82:80.Kohe alguses ajama saanud Kalevi mehed võitsid avaveerandi Tartu vastu 22:16 ning olid poolajaks peal juba 43:31. Ometi suutis Tartu kolmandal veerandajal tänu viiele kaugviskele vahe tagasi teha, kui veerandaeg võideti 28:16 ja viimasele vaatlusele mindi vastu 59:59 viigiseisus. Punkt-punkti heitlust jätkus terve viimase veerandaja ja Kalev/TLÜ sangariks tõusis lõpuks 17 punkti visanud Kristo Saage, kes viimasel sekundil pöördega ennast omapärasele viskele mängis ning selle tabas.Kalev/TLÜ resultatiivseim oli täna Reigo Tamm 19 punktiga, Saage lisas 17 ning pingilt sekkunud Osby 12 punkti ja 14 lauapalli. Tartu eest viskas üleplatsimehena 25 punkti Janar Talts. Tartul on nüüd Balti liiga B-grupis ette näidata viis võitu ja kolm kaotust, millega hoitakse teist kohta. Kalev/TLÜ tõusis tabelis neljandaks, nelja või