Kaunase Žalgirise peatreener Sarunas Jasikevicius.Foto: PETRAS MALUKAS
5. jaanuar 2018, 23:35

Kõik tulemused ja tabel!

VIDEO | Žalgirise võimas võiduseeria lõppes kuumas Belgradis

Korvpalli Euroliigas pidasid vinge lahingu maha Belgradi Crvena Zvezda ja Kaunase Žalgiris. Lõpuks kirjutasid serblased seisuga 77:65 tabelisse seitsmenda võidu. Žalgirise jaoks lõppes viis matši kestnud võiduseeria, enne tänast kaotati viimati novembri lõpus Tel Avivi Maccabile.

Täna läksid leedukad võõral väljakul avaveerandiga 18:16 juhtima, kuid poolajapausiks oldi 31:33 kaotusseisus. Žalgiris jõudis küll viigini, kuid viimasel veerandil pööras kodumeeskond matši kindlalt oma kasuks.

Belgradi veduriks oli täna 16 punkti visanud Taylor Rochestie, otsustavatel hetkedel tegi skoori pingilt sekkunud 22aastane Dejan Davidovac, kelle arvele jäi 13 silma. Žalgirise parimana tõi Kevin Pangos 19 silma. Leedu meeskonna eest debüüdi teinud Beno Udrih sai kirja kaheksa minutit ja neli punkti.

Žalgirisel on nüüd kirjas 10 võitu ja 6 kaotust, mis annab hetkel tabelis neljanda ja viienda koha jagamise. Belgradil on 7 võitu ja 9 kaotust.

Fenerbahce sai täna kodus 79:74 jagu Baskoniast, Himki võitis võõrsil 74:70 Bambergi ning Madridi Real alistas kodus 93:81 Tel Avivi Maccabi.

Euroliiga tabel. Foto: Kuvatõmmis