City mängijad rõõmustamas. Foto: Rui Vieira / AP
6. jaanuar 2018, 19:09

VIDEO | City pääses karikasarjas ehmatusega, Käiti koduklubi langes konkurentsist

Jalgpalli Inglismaa karikasarjas mängis kõrgliiga liider Manchester City 56 minutit oma poolehoidjate närvidega, enne kui täiskäigu sisse lükkas ja Premier League'i konkurendi Burnley pihuks ja põrmuks tegi.City jäi kaotusseisu 25. minutil, kui John Stonesi räige eksimuse kasutas ära Ashley Barnes. Sean Dyche'i hoolealuste pidu lõppes aga 56. minutil, kui City enda ründajad lõpuks punni maha said. Esmalt oli kahel korral täpne Sergio Agüero, enne kui Leroy Sane ja Bernando Silva kohtumise lõppseisuks 4:1 vormistasid. Mängu tipphetked:

Mattias Käiti koduklubi Fulham vandus samal ajal kodustaadionil 0:1 alla Southamptonile. Kohtumise ainsa värava lõi 29. minutil James Ward-Prowse. Eestlane mänguks üles antud meeste hulka ei kuulunud.