Kalev vs HimkiFoto: Martin Ahven
7. jaanuar 2018, 23:40

NII SEE JUHTUS | Sport 07.01: Kalev/Cramo teenis Ühisliigas kuulsusrikka võidu

Tervitus, hea spordisõber! Kui huvitud spordimaailmas toimuvast, siis tasub Õhtulehe otseblogil silma peal hoida, sest koondame siia päeva jooksul kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!

20:35

Hops! Henri Anier viib 58. minutil Eesti koondise Rootsi vastu juhtima!

Henri Anier. (Martin Ahven)
20:06

Jalgpallikoondise sõprusmäng Rootsiga on jõudnud poolajapausini, tablool 0:0.

19:52

19:39
KÄSIPALL

19:33

Vile törtsub sageli kalevlaste kasuks ning Himki treenerid eesotsas Bartzokasega on kohtunike peale maruvihased.

19:22

Kalev - Himki 73:57, kolmas veerand läbi! Viimase kümne minuti kokkuvõttes andis Kalev tagasi ainult kolm punkti. Hakatuseks saadi ette lausa 64:39, siis viskas Himki 13, siis Kalev 9 punkti järjest! Kuid võit pole kindel enne, kui lõpusireen kõlanud - Himki on liiga võimekas meeskond.

19:18

Algas jalgpalli maavõistlus: Eesti vs Rootsi!

19:13

Himki pani kaitses juurde ja kohe on 13:0 spurt tõsiasi - Kalev juhib veel vaid 64:52.

19:04

Kaks minutit pärast teise poolaja algust näitab tabloo 64:39!!!

Kalev vs Himki (Martin Ahven)
18:48

Kalev - Himki 57:38, poolaeg läbi. Uskumatu, mis toimub! Kalevilt veel üks ligi 30-punkti-periood. Ainult et nüüd enam Himki säästurünnakud sama hästi ei läinud. Kalev lõpetas veerandi 11:4 spurdiga ning võib arvata, et Himki riietusruumist kostub sel vaheajal ainult üks peatreener Bartzokase vihane tiraad. Jõesaare arvel on 11, van der Marsil ja Mirkovicil 10, Simmonsil 9 punkti. Himkile on peaaegu sajaprotsendiliselt tabanud Šved toonud 16 silma, järgmised mehed aga kõige enam 6.