3
fotot
Kalev vs Himki (Martin Ahven)

OTSEÜLEKANNE

Tervitus, hea spordisõber! Kui huvitud spordimaailmas toimuvast, siis tasub Õhtulehe otseblogil silma peal hoida, sest koondame siia päeva jooksul kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!

• 20:35

Hops! Henri Anier viib 58. minutil Eesti koondise Rootsi vastu juhtima!

Henri Anier. (Martin Ahven)
  • 20:06

Jalgpallikoondise sõprusmäng Rootsiga on jõudnud poolajapausini, tablool 0:0.

• 19:52

• 19:39
    KÄSIPALL

• 19:33

Vile törtsub sageli kalevlaste kasuks ning Himki treenerid eesotsas Bartzokasega on kohtunike peale maruvihased.

• 19:22

Kalev - Himki 73:57, kolmas veerand läbi! Viimase kümne minuti kokkuvõttes andis Kalev tagasi ainult kolm punkti. Hakatuseks saadi ette lausa 64:39, siis viskas Himki 13, siis Kalev 9 punkti järjest! Kuid võit pole kindel enne, kui lõpusireen kõlanud - Himki on liiga võimekas meeskond.

• 19:18

Algas jalgpalli maavõistlus: Eesti vs Rootsi!

• 19:13

Himki pani kaitses juurde ja kohe on 13:0 spurt tõsiasi - Kalev juhib veel vaid 64:52.

• 19:04

Kaks minutit pärast teise poolaja algust näitab tabloo 64:39!!!

• 18:48

Kalev - Himki 57:38, poolaeg läbi. Uskumatu, mis toimub! Kalevilt veel üks ligi 30-punkti-periood. Ainult et nüüd enam Himki säästurünnakud sama hästi ei läinud. Kalev lõpetas veerandi 11:4 spurdiga ning võib arvata, et Himki riietusruumist kostub sel vaheajal ainult üks peatreener Bartzokase vihane tiraad. Jõesaare arvel on 11, van der Marsil ja Mirkovicil 10, Simmonsil 9 punkti. Himkile on peaaegu sajaprotsendiliselt tabanud Šved toonud 16 silma, järgmised mehed aga kõige enam 6.

• 18:47
    KÄSIPALL

Käsipallimaastikul asjad kuigi hästi ei suju: Kui teist poolaeg on mängitud 8 minutit, juhib Šveits 24:12.

• 18:41

Kalev alustas teist veerandit 18:4 spurdiga ja pääses juhtima 46:28. Siis sopsasid Šved ja Anderson kolmese, ent Kalev suurendab uuesti edu 50:34-le.

• 18:26
    SUUSATAMINE

• 18:22

Kalev juhib 28:24, esimene veerand läbi. Alles üleeile Saksamaal Euroliiga mängu pidanud Himki tuli Tallinnas väljakule selge sooviga teha säästurežiimil asjad selgeks. Kuid kalevlased pole sellega nõus. Algusest peale kulgeb võrdne heitlus, võõrustajate rünnak sujub ja vise läheb (mängust 15/10). Branko Mirkovic on toonud 6, külaliste liider Aleksei Šved aga koguni 11 punkti.

• 18:03

Kalevi algkoosseis: Mirkovic, Dorbek, Keedus, Subotic, Simmons.

• 17:52
    KÄSIPALL

Karm... Šveits läheb kiirelt 5:1 juhtima, Rein Suvi võtab aja maha.

• 17:41
    KÄSIPALL

Kell 17.45 kohtub Eesti käsipallikoondis MM-valikmängus Šveitsiga. Kolmapäeval kaotati Kalevi spordihallis 22:26, täna jahitakse revanši!

• 17:35

Kell 18 pannakse Saku suurhallis pall mängu! Kalev/Cramo võõrustab idaliigas Moskva oblasti Himkit. Vastane hoiab 16 vooru järel Euroliigas seitsmendat ning idaliigas ollakse viiendal positsioonil.

• 16:48
    SUUSATAMINE

• 16:26

• 16:16
    SUUSATAMINE

Laskesuusatamise MK-etapil on käimas meeste teatesõit. Teise vahetuse järel juhib üllatuslikult Belgia, Eesti pole trahviringidel käinud ja on 12. kohal. Saksamaa tegi 10 trahviringi ja on alles 20.