Robert Rooba (vasakul)Foto: Martin Ahven
9. jaanuar 2018, 22:53

NII SEE JUHTUS | Sport 09.01: Rooba ja JYP astusid sammu Meistrite liiga finaali suunas

Jaanuari teise teisipäeva spordisündmustel hoiab, nagu ikka, silma peal Õhtulehe spordiblogi. Kui sind huvitab, mis täna spordimaailmas juhtub, siis püsi lainel!
22:53
SPORDISÕBER

Tolle humoorika teatega tõmbame ka tänasele otseblogile joone alla. Hüva õhtu jätku!

JÄÄHOKI

Läbi! 4:2 JYPile, kordusmäng toimub nädala pärast Tšehhis.

21:15

20:54
JÄÄHOKI

Tšehhid viskavad 3. kolmandiku alustuseks kohe ühe värava tagasi.

20:52
JÄÄHOKI

Teise poolfinaali avavaatus on lõppenud:

20:51

Päeva ainsas koduse meistriliiga kohtumises alistas BC Kalev/Cramo Kalevi spordihallis 92:66 Valga-Valka meeskonna.

20:47
JÄÄHOKI

Kolmas ehk viimane kolmandik Jyväskyläs läks!

20:39

20:29
JÄÄHOKI

2. kolmandik läbi, JYP juhib 4:1.

20:21
JÄÄHOKI

Ja tuleb veel! 4:1! Jyväskylält suurepärane teine kolmandik!

20:19
JÄÄHOKI

Ja kohe tuleb ka kolmas! Taas ülekaalust.

20:18
Mart Treial

JYP kasutab ülekaalu ära ja asub 2:1 juhtima. Teise kolmandiku lõpuni 6 ja pool minutit.

20:15
JÄÄHOKI

Rooba värav ka liikuvas pildis.

20:04
JÄÄHOKI

SUPER! Rooba viigistab mänguseisu 1:1le, kui teise kolmandiku lõpuni jääb pisut üle 13 minuti.

19:53
JÄÄHOKI

JYP - Ocelari 2. kolmandik läks. Tšehhid juhivad 1:0. Rooba viibis avakolmandikul jääl 5.31 ning tegi ühe pealeviske.