Isaiah Thomas minema jalutamas. Foto: Brad Rempel
9. jaanuar 2018, 09:23

VIDEO | Äsja palliplatsile naasnud Isaiah Thomas äsas vastasele tühja koha pealt piki kõri ja eemaldati mängust

Korvpalliliigas NBA alles oma tänavuse hooaja kolmandat mängu pidanud Cleveland Cavaliersi tagamees Isaiah Thomas näitas läinud ööl üles kõike muud peale spordimehelikkuse.Nimelt virutas Thomas Cavaliersi 99:127 kaotusmängus Minnesota Timberwolvesi vastu kolmandal veerandajal sisuliselt tühja koha pealt vastu kõri läbimurdel olnud Andrew Wigginsile. Tolleks hetkeks üheksa punkti visanud mängujuht eemaldati mängust.

Minnesota rünnakukoormust kandiski Wiggins, kes tõi üleplatsimehena 25 punkti, Clevelandi parim oli pingilt sekkunud Jeff Green 22 silmaga.

Meie põhjanaaber Lauri Markkanen pidi Chicago Bullsi särgis samal ajal vastu võtma 107:116 kaotuse Houston Rocketsilt. 34 minutit väljakul rassinud soomlase arvele kogunes 16 punkti ja 8 lauapalli. Rocketsit tassis James Hardeni vigastuspausil nende uus tagapaar Eric Gordon ja Chris Paul, kes tõid mõlemad 24 punkti.