TTÜ - TLÜ/Kalev. Palliga Bamba Fall.Foto: Alar Truu
9. jaanuar 2018, 20:36

TLÜ/Kalev surus võimsa lõpuga TTÜ põlvili (1)

Korvpalli Balti liiga päeva ainsas kohtumises alistas TLÜ/Kalev võõras saalis TTÜ meeskonna tulemusega 90:75 (45:33).

Kuigi Kalev omas ka poolajal soliidset edu, kindlustati võit tugeva lõpu toel. Veel kuus minutit enne lõppu jõudis TTÜ Sander Viilupi viskest kolme punkti kaugusele (72:75). Ent edasi läks kodumeeskonnal kõik rappa, Kalev aga lõpetas kohtumise 15:3 spurdiga.

Protokollist hakkavad suurimate erinevustena silma lauapallid ja vaheltlõiked. Esimesed on Kalevi kasuks 37:24, teised 11:6.

Kalevi punktid jagunesid võrdselt viie mehe vahel: Reimo Tamm viskas 17, Dorde Dželetovic 16, Bambale Osby 14, Bamba Fall 13 ja Tom Kaldre 12 silma. Osby noppis lisaks ka 10 lauapalli. TTÜ parim korvikütt oli Martin Giese 17 punktiga.