Nando De Colo viskas CSKA kasuks 24 punkti.Foto: AFP/Scanpix
11. jaanuar 2018, 23:43

CSKA lõbustas end Milanos, visates tublisti üle 100 punkti

Euroliiga korvpalliturniiri liider Moskva CSKA ei jätnud täna midagi juhuse hooleks, alistades Milanos sealse Armani 107:81.

Simone Pianigiani juhendatav Itaalia tippklubi ei saada end kuidagi leida, kolmel veerandajal neljast lasti endale visata vähemalt 27 punkti! CSKA võitis esimese veerandaja 23:15 ning ladus edaspidi rünnakul ainult pöördeid juurde. Lõpuveerandil jõuti suisa 30 silmani.

CSKA tabas mängust 64 viskest 39. Seejuures - kui jätta välja 24 punktiga resultatiivseimaks kerkinud Nando De Colo (17st 7), oli ülejäänud tiimi visketabavus seega 68 protsenti (47/32)! Milano parim oli 17 punktiga tsenter Kaleb Tarczewski.

Ka ülejäänud mängudes võtsid tabelis kõrgemal asuvad meeskonnad oma. Tel Avivis alistas sealne Maccabi Bambergi 90:88 (Roll 23 - Hickman 23), kusjuures viimane korv visati tublisti rohkem kui minut enne lõppu! Ateena Panathinaikos oli Nick Calathese (17 p, 12 rs) ja James Gisti (17 p) vedamisel 84:75 üle Barcelonast (Heurtel 18), Istanbuli Fenerbahce aga võõrsil 80:67 Valenciast (Guduric 15 - Abalde 11).