LeBron Jamesil ja Cavsil pole parimad ajad.Foto: USA Today/Scanpix
12. jaanuar 2018, 09:34

Mis toimub? Idakonverentsi soosik Cleveland kaotas koguni 34 punktiga

Korvpalliliigas NBA Idakonverentsi meistri tiitlit kaitsva Cleveland Cavaliersi mängumasin näib olevat viimastel päevadel jäänud õlita, niivõrd mannetuks on muutunud meeskonna esinemine - viimasest kümnest mängust saadi seitsmes kaotus.

Läinud ööl jäädi Torontos sealsele Raptorsile alla koguni 99:133, võõrustajad ei visanud ühelgi veerandajal vähem kui 30 punkti. Kõik sai selgeks juba 65:40 lõppenud esimese poolajaga. Võitjate parimaks kerkis vahetusmees Fred VanVleet, kes kogus 24 minutiga 22 punkti (kolmesed 8/6). Cavaliersi liider LeBron James viskas küll 26 punkti, kuid lisas sellele kõigest 3 lauapalli ja 1 korvisöödu. Raptors jäi lauavõitluses peale 63:35!

Suurliiga tuli eile ka Euroopasse, Londonis kohtusid Boston ja Philadelphia. Boston võitis 114:103.

Võidukad olid mõlemad Los Angelese klubid. Clippersis neelas vigastustelaine seekord avaveerandi lõpus DeAndre Jordani, kuid meeskond suutis võõrsil alistada Sacramento Kingsi 121:115. Lou Williams paugutas sel korral 30 punkti, vigastuspausilt naasnud Miloš Teodosic panustas 10 punkti ja 9 korvisöötu. Lakers aga murdis kodus Brandon Ingrami 26 punkti toel 93:81 maha San Antonio.