Kaunase Žalgiris - Malaga UnicajaFoto: Twitter @bczalgiris
12. jaanuar 2018, 21:57

VIDEO | Žalgiris naasis kodupubliku tormilisel toetusel võidulainele

Kaunase Žalgirise korvpallimeeskond rõõmustas Žalgiris Arenale kogunenud fänne, kui suutis enam kui 15000 poolehoidja silme all alistada Malaga Unicaja meeskonna 79:77Avaveerandi kahe punktiga kaotanud leedulased läksid poolajal riietusruumi kaheksa punktilises kaotusseisus. Kolmandal veerandajal suutsid Šarunas Jasikeviciuse hoolealused vahet vähendada ning korraks isegi juhtima minna. Viimasele veerandajale mingi ikkagi vastu Unicaja 55:52 eduseisus. Tulisest lõpuheitlusest väljus võitjana aga Žalgiris. Leedu meeskonna päästeingliks tõusis Edgaras Ulanovas, kes blokeeris paar sekundit enne lõppu 79:77 eduseisus Ray McCallumi viske.

Võitjate parimana tõi Kevin Pangos 16 punkti, Paulius Jankunas lisas omalt poolt 14 sanga. Kaotajate tulemuslikuim oli Adam Waczynski 14 punktiga.

Teises samal ajal toimunud kohtumises alistas Istanbuli Anadolu Efes koduväljakul Crvena zvezda 104:95. Võitjate resultatiivseim oli Zoran Dragic 24 punktiga, kaotajate tulemuslikuim oli Milko Bjelica 15 silmaga.