Baskonia - OlympiacosFoto: Twitter @Euroleague
12. jaanuar 2018, 23:08

Baskonia käima pandud vurr oli Olympiakose meeste jaoks liiast

Korvpalli Euroliiga selle nädala viimases mängus pani Baskonia meeskond koduväljakul Olympiakose vastu teisel poolajal käima sellise viskesõu, et pealtvaatajatel jäi üle vaid ahhetada.Baskonia mehed kaotasid avaveerandi 16:21, kuid poolajapausile mindi juba kuuepunktilises eduseisus. Kolmandal veerandajal hakkasid võõrustajad viskeid tabama igast asendist. Kui avapoolajaga viskas Hispaania klubi 36 punkti, siis ainuüksi kolmandal veerandajal laoti läbi korvirõnga täpselt sama palju. Sõprusmängu meeleolus kulgenud neljanda veerandaja lõpuks ilutsesid tablool Baskonia 86:54 võidunumbrid.Kodumeeskonna resultatiivseim oli Johannes Voigtmann 19 punktiga, Olympiakose eest jõudis ainsana kahekohalise arvu punktideni Georgios Printezis (13).