Kristin Kuuba. Foto: Robin Roots
13. jaanuar 2018, 20:00

Kristin Kuuba mängis end kodusel Euroopa karikaetapil poodiumile, Raul Musta laeks jäi veerandfinaal

Sulgpalli Euroopa karikaetapil Tallinnas, TTÜ spordihoones teenis naiste üksikmängus Kristin Kuuba kolmanda koha.

Ilusa turniiri teinud Kuuba kaotas poolfinaalis 18:21, 15:21 18aastasele taanlannale Michelle Skodstrupile.

"Taanlanna mängis hästi, esimeses geimis suutsin vastu saada, aga hiljem ei jõudnud tema kiire tempoga kaasa minna. Kuid kokkuvõttes jään turniiriga rahule," ütles Kuuba peale mängu.

Eestlanna alistas veerandfinaalis venelanna Ksenia Jevgenova 21:17, 21:10. Avageimis tekkis korra põnevust, kui Kuuba seisult 15:11 vastase järele lasi, ent ta kallutas ründava tegutsemisega geimilõpu ikkagi enda kasuks. Teises geimis jätkas Kuuba surve avaldamist ega jätnud venelannale vastuvõimalust.

Meeste üksikmängus ei suutnud Raul Must paraku eelmisel aastal saavutatud esikohta kaitsta. Ta pidi veerandfinaalis tunnistama hästi tegutsenud soomlase Henru Aarnio 21:18, 21:16 paremust.