Earvin N'Gapeth. (YVES HERMAN)

Ilmselt ei leidu võrkpallisõpra, kes Earvin N'Gapethi nime ei teaks. Prantslane on eelkõige tuntud nurgaründaja, kuid olude sunnil sattus ta viimases kohtumises sidemängija rolli. 

Täpsem oleks siiski öelda, et N'Gapeth sattus säärasesse olukorda palli päästes, kuid tuli raskest seisust hiilgavalt välja. Nimelt sooritas maailma paremaid võrkpallureid ülikauge tõste jalaga, kuid tegi seda filigraanselt. 

Meeskonnakaaslane ei jätnud võimalust kasutamata ja realiseeris palli ilusaks punktiks. Vaata, kuidas N'Gapeth imelise tõstega hakkama sai: 

Punkt oli küll ilus, kuid Modenale sellest võiduks ei piisanud, kui koduväljakul tuli tunnistada Piacenza 3:2 paremust. 

Jaga artiklit

3 kommentaari

V
vahet  /   10:32, 15. jaan 2018
pole. See, kes palli maha lõi oli ka supervend. Tavaliselt antakse selliselt üles toodud pall kahe käega turvaliselt üle võrgu. Minu puhul on just sellised olukorrad parim põhjus võrkpalli vaadata. Kui inimene on füüsiliselt osav, siis ta lihtsalt on osav. Selline spontaanne osavus on tuhat korda etem, kui mingi kätteharjutataud tsirkusetrikk. Võrkpall on võrratu.
T
Teeline  /   11:03, 14. jaan 2018
Selliste idiootsete reeglite pärast ma võrkpalli enam ei vaatagi, mängimisest rääkimata. Jalgpalli-võrkpalli ristsugutis.

Päevatoimetaja

Juhan Mellik
Telefon 51993733
juhan.mellik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis