Aivar Kuusmaa on Rapla mängumootori korralikult nurruma saanud. Foto: Martin Ahven
13. jaanuar 2018, 19:46

Rapla ei jätnud TTÜ-le mingisugust sõnaõigust

Korvpalli meistriliiga tänases teises kohtumises alistas Rapla kindalt 97:75 TTÜ meeskonna.

Jüri spordihoones peetud kohtumist alustas paremini TTÜ, kui avaveerand võideti 25:21. Edasine kulges aga Rapla taktikepi all, kui vastaste korvi visati 10 minutiga 30 punkti ning poolajaks pääseti ette 13 punktiga.

Pausilt naastes jätkus mäng samas rütmis ning raplakad kasvatasid edu rohkem kui 20 silmale. Pingevabas õhkkonnas veeretati mäng sarnases võtmes lõpuni.

Võitjate edukam oli Dominique Hawkins 21 punktiga. TTÜ poolelt viskas Sten Olrme 14 silma.

Raplale oli see kuue kaotuse kõrvale üheksandaks võiduks, millega jagatakse Valgaga kolmandat-neljandat kohta. TTÜ saldo on 2-11, millega püsitakse kindlalt seitsmendal kohal.