Jürgen Klopp. (CARL RECINE)

OTSEÜLEKANNE

Spordimaailmas on täna juhtumas nii mõndagi põnevat. Lisaks traditsioonilisele talispordile mahub päeva palju muudki. Ragnar Klavan jahtis Liverpooli põhikoosseisu kohta kohtumises Manchester City vastu, aga peatreener Jürgen Klopp eelistas talle Joel Matipit ja Dejan Lovrenit. Õhtuleht hoiab kõigel tähtsal teraselt silma peal. Head kaasaelamist!

• 23:52

Ja pühapäeva lõpetame rõõmusõnumiga Barcelona fännidele. Head ööd! (Kes magada ei soovi, võivad öösel kella kolme ja kuue vahel kaasa elada Kaia Kanepi ning Anett Kontaveidi mängudele Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel.)

• 22:44

• 22:13
    MALE

27. korda toimunud kiirmaleturniiri „Meenutades Paul Kerest“ võitis Maksim Tšigaev ja välkmaleturniiri võitjaks tuli Igor Kovalenko.

• 21:43

• 20:54

• 20:05

Liverpool pidas siiski vastu ja võit jäeti koju!

• 19:52

Klavan tuleb väljakule, vahetades välja Sadio Mane.

• 19:50

Ai-ai! Esimesel üleminutil jõudis sihile Ilkay Gündogan ja Liverpooli edu on nüüd vaid 4:3. Jäänud on veel kolm üleminutit.

• 19:43

4:2. Bernardo Silva lööb 84. minutil ühe värava tagasi.

• 19:28

Mohamed Salah kasutab City väravavahi Edersoni ulja väljatuleku ära ja virutab 35 meetrilt 4:1! Käimas on juba 70. minut ja ilmselt Liverpool seda edu maha ei mängi.

• 19:21

Liverpool on pannud peale korraliku surve ja lühikese aja jooksul löövad kaunid väravad Roberto Firmino ja Sadio Mane. 3:1! Esimene tabamus sündis 59. ja teine 62. minutil.

• 18:54

40. minutil viigistas City poolelt Leroy Sane ja seega läksid Liverpool ja Manchester City poolajapausile 1:1 viigiseisult.

Leroy Sane. (OLI SCARFF)
  • 18:11

Liverpool läks Manchester City vastu 1:0 juhtima, sest 9. minutil lajatas 20 meetrilt värava Alex Oxlade-Chamberlain!

• 17:45
  • 17:05

Seekord siis sedasi:

• 16:50

Kalev kaotas lõpuks koguni 62:95. Kalev/Cramo on 11 kohtumisest võitnud 3 ja 13 meeskonna hulgas ollakse 11. kohal. Krasnodaril on sarnaselt Moskva CSKA-le võitnud 10 ja kaotanud 1 mängu, aga paremus omavahelises matšis annab eelise ja tabeli esikoha Lokomotiv-Kubanile.

• 16:29

Krasnodar - Kalev/Cramo. Kolmandal veerandil läks Venemaa tippklubi juba väga turvaliselt ette ja 30 minuti järel juhitakse 72:50. Krasnodari resultatiivseim on Dmitri Kulagin 15 silmaga, Kalevile on Isaiah Briscoe toonud 17 punkti.

• 16:27
    LASKESUUSATAMINE

• 15:55
    SUUSATAMINE

• 15:50

Teisel veerandajal läks Kalevil veidi raskeks. Puhkama minnakse Lokomotivi 45:33 edus. Kodumeeskonna poolelt on korralikult pahandust teinud ekskalevlane Frank Elegar, kelle arvel üleplatsimehena 10 punkti. Cramo parim on 9 silma toonud Branko Mirkovic.

• 15:44

• 15:22

Samal ajal on Krasnodaris käima läinud kohaliku Lokomotivi ja Kalev/Cramo kohtumine. Avaveerand kuulus meie meestele 21:19!