Johannes Thingnes Bö. (CHRISTOF STACHE)

Laskesuustamise MK-etapp Ruhpoldingus sai meeste jaoks lõpu 15 km ühisstardiga sõidus, kus võidu võttis Johannes Thingnes Bö. 

Võistluses hakkas juhtuma kolmandas lasketiirus, kus Martin Fourcade eksis kahel lasul ning Bö pääses üksinda eest. Norralane eksis korra küll viimases tiirus, ent see tema võitu ei vääranud. 

Fourcade rohkem mööda ei lasknud, kudi teisest kohast enamat enam püüda ei olnud võimalik. Finišis jäi kaotust Bö´le 4,5 sekundit. Siiski jätkus prantslase vinge seeria, kui ta on viimasel 15 võistlusel poodiumile pääsenud. 

Kolmandaks kerkis üllatusmees Antonin Guigonnat, kes viimasel ringil pikalt rahvuskaaslase Fourcade´i tempos püsis. Ka neljas koht kuulus prantslastele, kui selle positsiooni napsas Quentin Fillon Maillet. 

Parimat suusakiirust näitas täna Fourcade, kes edestas Bö'd 15,1 sekundiga. 

Naiste ühisstardiga sõit algab kell 15.40. 

Jaga artiklit

2 kommentaari

H
huviline  /   20:00, 14. jaan 2018
vaatan Eurospordist suusatamist kus vene reporterid ,,tasakaalukamad,, ja ei pläma ülearu mõtetut juttu! Näeme ise ka mis toimub!! See Alvar-Aivar ei sobi ekraanile!
J
jaan  /   14:44, 14. jaan 2018
kes on see "tark" kes meile kommenteerib laskesuusatamist, tema juttu on paha kuulata, jahub pidevalt mingitest koostöödest ja arvab, et teab täpselt mida sportlased mõtlevad, tema arvates tehakse koostööd kui tagumise sportlase suusk rajas jookseb libedamalt ja et ta ei sõidaks tema ees olevale sportlasele otsa, võtab eesoleva sportlase suusakepist kinni aga kommenteerija kohe kilkab, et tehakse koostööd, kellele sellist juttu vaja on

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis