Isaiah Briscoe.Foto: Alar Truu
14. jaanuar 2018, 16:49

Nädalad pole vennad: Kalev/Cramol jäi teisest järjestikusest üllatusvõidust selgelt puudu (1)

Eelmisel nädalal Saku suurhallis Ühisliiga raames üllatuslikult Moskva oblasti Himkile päitsed pähe pannud Kalev/Cramo kaotas täna võõrsil Krasnodari Lokomotiv-Kubanile 62:95.

Kalev võitis avaveerandi 21:19, aga teisel perioodil tegi Krasnodar sisse kahekohalise vahe ja poolajaks oli Kalev taga 33:45. Teisel poolajal suurendas kodumeeskond stabiilselt edu ja põnevust ei õnnestunud kalevlastel mängu enam tuua.

Kalevi resultatiivseim oli randmevigastuse tõttu paar nädalat vahele jätnud Isaiah Briscoe 17 punktiga. Branko Mirkovic, Sten Sokk ja Janari Jõesaar lisasid kõik 9 silma. Võitjate kasuks viskas Dmitri Kulagin 23 punkti.

Kalev/Cramo on 11 kohtumisest võitnud 3 ja 13 meeskonna hulgas ollakse 11. kohal. Krasnodar on sarnaselt Moskva CSKA-le võitnud 10 ja kaotanud 1 mängu, aga paremus omavahelises matšis annab eelise ja tabeli esikoha Lokomotiv-Kubanile.