Bournemouthi võiduvärava löönud Jordon Ibe (vasakul).Foto: JOHN SIBLEY
14. jaanuar 2018, 17:34

Mannetu Arsenali kehv vorm püsib, seekord kaotati eduseisust tabeli keskmikule (1)

Inglismaa jalgpalli meistriliigas tegi järjekordse mannetu esituse Londoni Arsenal, kui võõrsil kaotati 1:2 Bournemouthile.

Kohtumist läks juhtima Arsenal, kui 52. minutil oli täpne Hector Bellerin. Teise poolaja keskpaik kuulus aga kodumeeskonnale, sest 70. minutil sai tabamuse kirja Callum Wilson ja neli minutit hiljem Jordon Ibe.

Viimasest üheksast Premier League'i matšist vaid kaks võitnud Arsenal on 23 kohtumisega kogunud 39 punkti ja sellega ollakse tabelis kindlalt kuuendal kohal. Bournemouth tõusis 24 punktiga 13. positsioonile.

Tänasest mängust jäi eemale Arsenali ründaja Alexis Sanchez, keda seostatakse vutiringkondades aina enam teiste Inglimaa klubidega. Muuhulgas on mainitud ka Ragnar Klavani tööandjat Liverpooli ja koduse tiitli poole liikuvat Manchester Cityt.