Siim-Sander Vene kannab Vareses särki numbriga 9.Foto: Varese / Facebook
14. jaanuar 2018, 20:50

Varese sai valusa kaotuse ja vajus tabelis põhja, Siim-Sander Vene roll jäi kasinaks

Eesti korvpallur Siim-Sander Vene pidas Varese eest Itaalia kõrgliigas teise kohtumise, kui koduväljakul alistuti 89:92 Torinole. Vene täna skoori ei avanud ja viibis platsil vaid 10 minutit. Küll võttis ta maha kaks lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu.

Suurema osa ajast dikteeris mängu Varese, aga neljanda veerandaja keskel haarasid korraks eduseisu ka külalised. Viimased minutid kulgesid punkt-punkti heitluses. Torinole tõi võidu Lamar Patterson, kes realiseeris pool minutit enne lõppu 2+1 rünnaku, viies Torino ette 89:88. Siis ei suutnud Varese viie sekundiga auti välja sööta ja Patterson tabas kaks vabaviset.

Varese resultatiivseim oli 20 punktiga Stan Okoye, Torino kasuks viskas Patterson 30 silma.

Varese jagab 4 võidu ja 11 kaotusega turniiritabelis eelviimast ja viimast (15.-16.) kohta, Torinol on 10 võitu ja 5 kaotust ja sellega ollakse viiendal positsioonil.