Unitedi mängumehed rõõmustamas tabamuse üle. Foto: OLI SCARFF
15. jaanuar 2018, 23:50

VIDEO | United kasutas City eksimuse maksimaalselt ära ning tõusis liigatabelis teiseks (1)

Jalgpalli Inglismaa kõrgliiga tänases ainsas kohtumises võttis Manchester United koduväljakul Stoke'i vastu kohustusliku 3:0 võidu ning kerkis taas tabelis teiseks.

Jose Mourinho hoolealused asusid juhtima juba kohtumise 9. minutil, kui arjenrobbenliku liigutusega saatis palli väravasse Unitedi paremkaitsja Antonio Valencia.

Ka Punaste Kuradite järgmises väravas oli Valencia asjaosaline, sest just tema vaheltlõikest sai alguse Unitedi rünnak, mille lõpetas filigraanselt Anthony Martial.

Kohtumise lõppseisu 3:0 vormistas mängu 72. minutil belglane Romelu Lukaku, kelle jaoks see oli kõikide sarjade peale hooaja 18. tabamuseks.

Võiduga tõusis United liigatabelis taas teiseks 50 punkti peale, mööda Liverpoolist ja Chelseast. Ühtlasi kasutati maksimaalselt ära igipõlise konkurendi City 3:4 allajäämine Liverpoolile, vähendades vahe linnarivaaliga 12 punkti peale. Punaste Kuradite järgmine mäng on laupäeval Burnley vastu.