Avo Keel. Foto: Alar Truu
16. jaanuar 2018, 22:35

Avo Keel kordusmängust: tänase põhjal ei ütleks, et meil võimalust pole

Pärnu võrkpallimeeskond vandus täna kodusaalis CEV Challenge Cup 1/8-finaali avamängus 3:1 (25:22, 19:25, 25:19, 25:22) alla Belgia satsile Meneni Par-ky. Kui enne kohtumist oli õhus kartus, et vastased võivad liiga kõvast puust olla, siis peatreener Avo Keele hinnangul oli teisel pool võrku täiesti mängitav vastane. Esimesed kaks geimi omavahel poolitanud meeskondadest sai kolmandas geimis paremini minema Menen, kes võitis geimi 25:19. Neljas geim tundus vastupidiselt jälle pärnakatele minevat, kuni...Eduseisus 18:14 tegi Pärnu kolm viga järjest (sealjuures lõi Kevin Saar tühja võrgu pealt auti) ning taas mängu tagasi lastud Menen enam teist korda küsida ei lasknud, võttes geimivõidu 25:22 ning kogu mängu 3:1."Nii valel ajal ja vales kohas tulid need eksimused täna, ikka nii hapul ajal," sõnas Keel pärast mängu. "Olgugi, et geimi lõpus lõime ka häid serve, siis vastane sai ikka, kas käe alla või tõi kukkumise pealt rasked pallid ära. Õnnefaktor mängis täna nende kasuks.