Moskva CSKA. Foto: Instagram @cskabasket
17. jaanuar 2018, 20:50

VIDEO | Moskva CSKA pani kodusaalis püsti tõelise ilumängu, Fenerbache hoidis pead külmana

Euroliiga tabeliliider Moskva CSKA purustas 18. voorus kodusaalis Istanbuli Anadolu Efesi 110:79.Võimsas hoos idanaabrid alustasid viskesõuga kohe alguses ning visates veerandite kaupa lõpuks vastavalt 35, 23, 23 ja 29 punkti. Kamba peale saadeti läbi korvirõnga 18 kaugviset 27st ehk ulmelised 67%.CSKA eest said käe valgeks kõik 12 platsil käinud meest. Enim panustas võitu kolmeseid eksimatult tabanud Cory Higgins, kelle arvele kogunes 19 mänguminutiga 21 punkti. Sergio Rodriguez ja Nando De Colo lisasid omalt poolt veel 16 ja 15 punkti. Efesi resultatiivseim oli Brock Motum 19 silmaga. CSKA-l on nüüd kirjas 14 võitu ja neli kaotust, millega ollakse Euroliiga liidrid. Efesil on eelviimasena kirjas viis võitu ja 13 kaotust.

Istanbuli Fenerbahce alistas samal ajal kodusaalis Ateena Panathinaikose 67:62. Tasavägiselt kulgenud kohtumise kallutas kodumeeskond enda kasuks viimase minutiga.

Võitjate poole pealt viskas enim punkte Jason Thompson (14), Jan Vesely ja Kostas Sloukas lisasid omalt poolt vastavalt 12 ja 11 silma. Kaotajate parim oli samuti 14 punkti toonud Chris Singleton.

Võiduga tõusis Fenerbahce Panathinaikosega sama pulga peale ning mõlemal meeskonnal on kirjas 12 võitu ja kuus kaotust.