Tallinna Kalev/TLÜ. Foto: Aldo Luud
17. jaanuar 2018, 21:37

Tallinna Kalev võttis Lätis lisaajal magusa revanši, Pärnu jätkas õnnetut seeriat (1)

Korvpalli Balti liigas pidas täna tulise lahingu maha Tallinna Kalev/TLÜ, kes võitis lisaajale läinud kohtumises Ogre meeskonda 84:81. Gert Kullamäe hoolealused võitsid avaveerandi 16:11, kuid poolajaks olid võõrustajad vahet vähendanud ning pausile mindi Kalevi 36:33 eduseisus. Pärast vaheaega alustasid särtsakamalt lätlased, pääsedes viimase veerandaja alguses omakorda ette 61:56, kuid kalevlased ei jätnud jonni ja 40 sekundit enne lõpuvilet oli tablool 73:73 viigiseis. Seejärel tegi Kalev oma rünnakul pallikaotuse, kuid Gints Antropsi kolmese üritus neli sekundit enne lõppu ei tabanud, mistõttu jätkati lisaajal, kus Kaido Saksa ja Dorde Dzeletovici korvide abil Kalev raske 84:81 võidu teenis. Detsembris Tallinnas peetud kohtumise võitsid külalised Lätist 99:76.Võitjate tulemuslikuim oli täna pingilt sekkunud Reimo Tamm 18 punktiga. Kahekohalise arvu silmadeni jõudsid veel Martin Jurtom (12), Kristo Saage (11) ja Dzeletovic (11). Võõrustajate resultatiivseim