Kristo (Saage) viskas Kalevi kasuks 19 punkti.Foto: Alar Truu
20. jaanuar 2018, 18:05

TTÜ korvpallurid mängisid TLÜ/Kalevi vastu edu maha, Matthias Tassilt kaksikduubel

Eesti korvpalli meistriliigas pidid taas väljakult kehva meeleoluga lahkuma TTÜ, kes alistus kodusaalis Tallinna Kalev/TLÜ-le 77:79. TTÜ oli suurema osa kohtumisest kindlas eduseisus, aga viimane veerand kaotati 15:26.

TTÜ-l tekkis veel väike võimalus kohtumine enda kasuks pöörata, kui Sten Olmre saatis kahepunktilises kaotusseisus meelega vabaviske mööda. Ründelaua sai TTÜ, aga korralikku viset ei suudetud enam teele saata.

Tallinna Kalev/TLÜ resultaiivseimad olid Kristo Saage ja Bambale Osby 19 silmaga, Reimo Tamm viskas 13 punkti. TTÜ kasuks viskas Levi Martin Giese 25 punkti, viimasel minutil olulise kolmese mööda visanud Matthias Tassi arvele jäi 14 punkti ja 10 lauapalli.

Kalev on 6 võidu ja 8 kaotusega tabelis viiendal kohal, TTÜ on 2 võidu ja 13 kaotusega kindel eelviimane.