Anett Kontaveit. Foto: PAUL CROCK
21. jaanuar 2018, 04:35

TULINE KAHJU! Anett Kontaveit mängis suurepärase eduseisu maha ning pudenes Austraalias konkurentsist (28)

Anett Kontaveidi (WTA 33.) laeks aasta esimesel tennise Suure slämmi turniiril jäi neljas ring, sest täna öösel vandus eestlanna Austraalia lahtistel alla hispaanlannale Carla Suarez Navarrole (WTA 39.) 6:4, 4:6, 6:8. Esimese seti murdehetkeks osutus 11 minutit kestnud viies geim, kus pärast seitset tasamängu suutis Kontaveit neljandal (!) murdepallil viimaks vastase servi läbi hammustada ning 3:2 ette saada. Kuigi järgnevates geimides oli hispaanlannal kasutada ka mõningaid murdepalle, näitas Kontaveit oma servil suurepärast hoogu ning võitis avaseti 6:4.Teises setis tegi vastane ise kohe alguses oma servil topeltvea, kinkides Kontaveidile murdepalli, mille eestlanna ilusasti ära kasutas ja 2:1 ette pääses. Kui järgmises vastase servigeimis murdis Kontaveit veel hispaanlanna pallingu, pääsedes 4:1 ette, tundus mäng tehtud olevat. Siis leidis aga oma mängu üles 29aastane hispaanlanna, kes kolmel korral järjest Kontaveidi pallingu murdis ning seti 6:4 hoopi