Isaiah Briscoe püüab üle mängida Jenissei tagameest Anthony Hilliardit.Foto: vtb-league.com
22. jaanuar 2018, 00:10

Kalev võitles Siberist ajavahe, külma ja kehvade lõpplahenduste kiuste võidu välja

Kui BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond kohaliku aja järgi reede hommikul Krasnojarskisse jõudis, näitas elavhõbedasammas 30 ja 40 külmakraadi vahel ning järgmisel ööl langes ka alla 40. Lisaks viietunnine ajavahe, kuid külalised suutsid kõigist raskustest üle olla ja naasid Siberist 91:88 võiduga.

Algus kuulutas kurja – mõne minutiga näitas tabloo 12:2 Jenissei-äärse linna tiimi kasuks. Tasapisi sai aga ka Kalev mängu sisse, ent tagaajaja ossa jäädi peaaegu lõpuni. Eelviimasel minutil riskis Branko Mirkovic, saates kolmese teele üle vastaste tsentri Aleksandr Gudumaki pika käe – tabas, seis 91:88!