Caroline Wozniacki (vasakul) ja Carla Suarez Navarro.Foto: THOMAS PETER
23. jaanuar 2018, 16:59

Kontaveidi ja Kanepi alistanud Suarez Navarro teekond sai Austraalias otsa (2)

Austraalia lahtistel meistrivõistlustel Eesti tennisistide Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi lootused kustutanud hispaanlanna Carla Suarez Navarro (WTA 39.) kaotas veerandfinaalis Taani staarile Caroline Wozniackile (WTA 2.) 0:6, 7:6(3), 2:6.

Suarez Navarro oli kolme seti pikkuseks veninud kohtumistes vastasest parem olnud kolmes järjestikuses ringis ja pärast kuivalt lõppenud avasetti suutis ta endale omaselt raskest seisust välja tulla. Hispaanlanna läks teist setti 4:2 juhtima, aga Wozniacki võitis kolm geimi järjest ja seisul 5:4 oli tal ka matšpall. Suarez Navarro suutis halvima ära hoida ja kiires lõppmängus oli kindlam juba tema.

Kolmandas setis pani maailma teine reket siiski oma paremuse maksma. Wozniacki kohtub poolfinaalis belglanna Elise Mertensiga (WTA 37.). Mertens alistas kaheksa hulgas 6:4, 6:0 ukrainlanna Elina Svitolina (WTA 4.).