Kontaveidi ja Kanepi alistanud Suarez Navarro teekond sai Austraalias otsa (2)

Toimetas Ats Kuldkepp, 23. jaanuar 2018, 16:59
Caroline Wozniacki (vasakul) ja Carla Suarez Navarro. THOMAS PETER
Austraalia lahtistel meistrivõistlustel Eesti tennisistide Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi lootused kustutanud hispaanlanna Carla Suarez Navarro (WTA 39.) kaotas veerandfinaalis Taani staarile Caroline Wozniackile (WTA 2.) 0:6, 7:6(3), 2:6.

Suarez Navarro oli kolme seti pikkuseks veninud kohtumistes vastasest parem olnud kolmes järjestikuses ringis ja pärast kuivalt lõppenud avasetti suutis ta endale omaselt raskest seisust välja tulla. Hispaanlanna läks teist setti 4:2 juhtima, aga Wozniacki võitis kolm geimi järjest ja seisul 5:4 oli tal ka matšpall. Suarez Navarro suutis halvima ära hoida ja kiires lõppmängus oli kindlam juba tema.

Kolmandas setis pani maailma teine reket siiski oma paremuse maksma. Wozniacki kohtub poolfinaalis belglanna Elise Mertensiga (WTA 37.). Mertens alistas kaheksa hulgas 6:4, 6:0 ukrainlanna Elina Svitolina (WTA 4.).

30. jaanuar 2018, 18:26
EDETABEL | Kontaveit tegi maailma kuumimate tennisistide edetabelis suure hüppe! Kes kuuluvad pingerea tippu?
23. jaanuar 2018, 09:35