Saimon Sutt.Foto: Martin Ahven
23. jaanuar 2018, 20:59

Valus! Pärnu Sadam mängis eduseisu maha ja kinkis Balti liiga autsaiderile esimese võidu (6)

Korvpalli Balti liigas sai ootamatu kaotuse Pärnu Sadam. Kodusaalis jäädi 84:89 alla Minski Tsmoki duublile, varem olid Minski meeskonnal kirjas vaid kaotused.

Pärnu võitis poolaja 52:49 ning juhtis kolme veerandaja järel juba 70:58. Külalised vähendasid seitsme minutit enne lõppu vahe nelja punkti peale ning viis ja pool minutit hiljem mindi lausa 82:81 ette. Tsimafei Jesijevitši kaks viimase minuti korvi kasvatasid Tsmoki edu üheksa sekundit enne lõppu neljale punktile ja sellest seisust enam Pärnu välja tulla ei suutnud.

Pärnule tõi Saimon Sutt 20 punkti, Mihkel Kirves lisas 19 punkti ja 6 lauapalli. Minski klubi resultatiivseim oli Jevgeni Beliankov 23 silmaga.

Pärnu on A-grupis kolme võidu ja kuue kaotusega neljas, Tsmoki ühe võidu ja kuue kaotusega kuues ehk viimane. Teine samas grupis olev Eesti klubi Rapla Avis Utilitas on 4 võidu ja 4 kaotusega kolmas. Veerandfinaalidesse pääsevad neli esimest.